Prometna vzgoja v vrtcu Videm

V Vrtcu Videm izvajamo program prometne vzgoje v vseh oddelkih v okviru rednega programa.

V oktobru smo program prometne vzgoje obogatili s predstavo Varno na cesti, v izvedbi strokovnih delavk vrtca. Pridružila sta se nam tudi policista PP Podlehnik ter predsednik Sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu občine Videm, g. Friderik Likavec. Otroci so skozi predstavo v interakciji z igralkami utrjevali prometna pravila in presenetili s svojim znanjem o prometni varnosti. Kasneje so se v spremstvu policistov sprehodili po bližnji okolici in vsa prometna pravila preizkusili tudi v praksi. Odlično jim je šlo.

V sodelovanju s Svetom za preventivo in vzgojo v cestnem prometu in Občino Videm, smo za vse oddelke otrok prejeli odsevne rutice, zato bodo naše poti od zdaj naprej še bolj »vidne in varne.«

Več fotografij si lahko ogledate tukaj.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost