CICI POHOD

Cici planinci smo se odpravili na naš prvi jesenski pohod. Na začetku  je vse prisotne nagovoril vodnik PZS, PD Naveza, Ignac Topolovec. Čeprav je rahlo deževalo, se nismo predali. Z odločnimi koraki smo pričeli pohod izpred podružniške šole Sela  proti vasi Zg. Pristava .Ob poti smo videli veliko domačih živali na prostem in v hlevu. Ko smo prišli v gozd, je bilo na tleh že polno kostanjev. Kakšno veselje jih je bilo nabirati. Ko smo nabrali dovolj kostanjev, smo sedli in pojedli zasluženo malico. Odpadke smo vestno pospravili v nahrbtnike in jih odnesli domov.

Vzgojiteljica in vodnik sta razdelila cici planinske dnevnike, kamor so si otroci odtisnili izbrano štampiljko.

Ko bi videli iskrice v otroških očeh, ko smo si privoščili na poti domov čofotanje po lužah. Uživali smo v polni meri.

Naš pohod smo zaključili na izhodišču, pri šoli. Obljubili smo si, da se spet vidimo na naslednjem pohodu.

Hvala vodniku za spremstvo, vsem ostalim pa za udeležbo.

Lep planinski pozdrav, vzg. Zdenka

Za ogled fotografij kliknite na fotografijo.