Simbioza giba- srečanje z babicami in dedki

V tednu med 14. in 21. oktobrom 2019 že šesto leto zapored poteka nacionalni projekt Simbioza giba. Projekt združuje ideje medgeneracijskega sodelovanja, prostovoljstva in telesne vadbe, preko katerih ozavešča ter promovira zdravo in aktivno življenje za vse generacije v vseh življenjskih obdobjih.

Letošnji akciji smo se pridružili tudi v Vrtcu pri OŠ Videm. V torek, 15. oktobra 2019, smo se zato podali na orientacijski pohod skupaj z našimi babicami in dedki. Kljub temu, da naša pohodniška pot ni bila preveč zahtevna, smo se vsi skupaj dobro razgibali ob gibalnih nalogah, ki smo jih izvajali med samim orientacijskim pohodom. Ko smo prispeli na cilj, nas je tam kot vse prave pohodnike, pričakala okrepčilna malica. Naše druženje se je tako končalo v prijetno sproščenem vzdušju, v zavesti, da smo nekaj dobrega naredili za naše otroke in zase ter preživetim kakovostnim časom v izmenjavi izkušenj različnih generacij.

Zapisala: vzgojiteljica Polona Huzjan

Za ogled fotografij pritisnite na spodnjo sliko.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost