TEDEN OTROKA 2022

Letošnji slogan je bil ”Skupaj se imamo dobro”. Vreme nam je bilo naklonjeno, tako da smo lahko izvedli vse načrtovane dejavnosti, bili skupaj in se imeli dobro. V ponedeljek smo pripravljali jedi iz jabolk, popoldan smo se družili na ustvarjalnih delavnicah s starši ter spekli nekaj kostanjev. V torek so otroke iz drugega starostnega obdobja obiskali dedki in babice, s katerimi so preživeli dopoldanski čas v vrtcu, mlajši otroci pa so prisluhnili zgodbici Dedek in repa ter pulili repo. Sreda je bil dan za kros, hitri tekači in super navijači. V četrtek smo se vsi odpravili na jesenski izlet z nahrbtniki, vsak v svojo smer in po svojih zmožnostih. Petek je bil dan za obisk in predstavo, obiskala nas je tetka Jesen, strokovni delavci iz skupin Snežinke in Mavrica pa so nam pripravili dramatizacijo Takšen obisk ne pride vsak dan.

Foto utrinke si lahko ogledate tukaj.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost