Spletno izobraževanje za starše POZITIVNA VZGOJA

Spoštovani starši,

v skladu z letnim delovnim načrtom našega zavoda OŠ Videm vas vabimo na predavanje za starše, Pozitivna vzgoja, ki bo v ponedeljek, 16. 11. 2020, ob 17.00. Zaradi trenutne situacije bo izobraževanje organizirano preko spleta.

Na izobraževanje se prijavite na spodnjem obrazcu najkasneje do petka, 13. 11. 2020. Na vpisani elektronski naslov boste prejeli povezavo do izobraževanja.

Povezava za prijavo: https://forms.gle/HggkmXCr7vVAj4227

»Kaj bi morali starši in učitelji vedeti o otrocih in mladostnikih?« je izobraževanje, v katerem mag. Jani Prgić predstavi temeljne značilnosti otrok in mladostnikov v sodobnem času ter kaj bi morali odrasli (starši in učitelji) upoštevati, da bi bolje vzgajali otroke v zrele in kompetentne odrasle osebe. Seminar se dotika vzgojne tematike širše od ostalih izobraževanj s področja vzgoje, hkrati pa nakaže, kaj so zablode nasvetov na področju vzgoje, s katerimi smo dnevno bombardirani.

Vljudno vabljeni.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost