Pozdrav

Dragi otroci!
Vzgojiteljice smo prepričane, da v času, ki ga preživljate doma, počnete marsikaj zanimivega. Verjetno poslušate pravljice, ustvarjate likovne izdelke, se igrate, pojete, plešete, se sprehajate in hodite na malo daljše pohode, raziskujete, kaj je zanimivega v naravi, se vozite s poganjalci in kolesi, iščete drobne naravne zaklade, pomagate doma pospravljati, kuhati, pri delu na vrtu, skrbite za vaše ljubljenčke. Zelo vas pogrešamo in si želimo, da se čim prej spet vidimo v vrtcu, ter nadaljujemo z našimi vragolijami, veseljem, crkljanjem in ustvarjanjem. Ostanite zdravi in igrivi. Kmalu se spet vidimo!

Vaše vzgojiteljice Kristina, Žana, Zdenka, Katja in Petra iz vrtca Mavrica.

Vse objavljene fotografije so last vrtca in so namenjene staršem za informacijo o dejavnostih vrtca in jih brez soglasja vrtca ni dovoljeno objavljati v socialnih in drugih družbenih omrežjih.

Za ogled fotografij kliknite na spodnjo sliko.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost