PRIREDITEV OB MATERINSKEM DNEVU PLESNI KOVČEK

Prireditev ob materinskem dnevu Plesni kovček je potekala 25. 3. 2019, v telovadnici OŠ Videm. Otroci so se skupaj s strokovnimi delavkami predstavili s plesnimi točkami, ki so gledalce popeljale skozi plesno zgodovino; od leta 1920 in vse tja do prihodnosti v leto 2050. Najmlajša skupina otrok Sonček se je predstavila s plesom charleston, sledila jim je skupina Zvezdice s plesom boogie woogie. Otroci iz skupine Snežinke so plesali ob ritmu rock’n’rolla, otroci iz skupine Mavrica pa ob ritmu disco glasbe. Skupina Luna je na odru prikazala rock sceno, skupina Oblaček pa je  gledalce popeljala v prihodnost ob disco dance glasbi.

Pred vsakim nastopom skupine se je na platnu odvil predstavitveni filmček, v katerem so nastopajoči prikazali priprave, ki so potrebne pred nastopom  na odru.

Prireditev je potekala v sproščenem in prijetnem vzdušju, kar nam je dalo ponovni zagon za naše nadaljno delo in ustvarjanje.

Polona

Za ogled galerije pritisnite na fotografijo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost