NOVOLETNI KONCERT JVIZ OŠ VIDEM 2018 (FOTO)

DROBNE MISLI SREČO TKEJO

Novoletni koncert 2018

 

V četrtek, 13. 12. 2018, smo v telovadnici šole Videm že tradicionalno poskrbeli, da nas obišče praznično vzdušje v teh posebnih dneh v letu. Pripravili smo koncert, na katerem so sodelovali mladinski pevski zbor (Dejan Štuhec), otroški pevski zbor Sela (Maja Belčič Kralj),  vrteški pevski zbor (Vida Rižner in Urška Tikvič), cici zbor iz Vidma (Mateja Krajnc) in iz Leskovca (Janja Medvešek), plesni krožek (Mateja Gabrovec), igralci iz 3. a, ki so prireditev povezovali (Biserka Selak), ter otroški pevski zbor Videm-Leskovec (Mateja Krajnc). Tako ali drugače so koncert s svojim prispevkom obogatili učitelji: Manja Vinko, Peter Purg, Marko Kunčnik, Davorin Horvat, Andrej Primužič, Fanika Novak ter pianist Tom Hajšek.

Prireditev je imela sporočilno vrednost v rdečem paketu, ki so si ga podajali nastopajoči, na koncu so ga predali ravnatelju, mag. Robertu Murku. Drug drugemu so poklonili srečo, spoštovanje, prijetne misli … G. ravnatelj nas je spomnil, da je sreča tudi v tem, da naredimo kaj dobrega, ne da karkoli pričakujemo v zameno. Zahvalil se je ustvarjalcem prireditve, staršem za sodelovanje ter učiteljem in upokojenim delavcem za vso delo, ki ga oz. so ga opravljali.

Mateja Krajnc

 

Za ogled galerije kliknite na galerijo!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost